Прибирання приватної нерухомості

  • Прибирання квартир та будинків
  • Покоївка(Підтримуюче прибирання)
  • Генеральне прибирання
  • Прибирання після ремонту

Послуга навіть для тих, хто звик багато часу приділяти прибиранню та наведенню порядку. «Прибирання» - звучить, як суворий вирок. А генеральне прибирання рекомендовано проводити щонайменше 3-4 рази в рік. Професіонали нашої компанії швидко впораються з приведенням до ладу вашого житлового об'єкта.

Наші майстри проведуть ряд заходів з прибирання. Результатами цих заходів буде ідеальні блискучі усі вікна, дзеркала та скляні двері шаф купе. Приведенні до порядку елементи кондиціювання, вентиляції, освітлення, чистка покриття підлоги та плінтуса, дезинфікація санвузлів, обробка зовнішньої сторони всіх елементів побутової техніки.

Кінцева вартість послуг визначається в кожному конкретному випадку індивідуально. Наші фахівці виїжджають на об'єкт для точної оцінки. Ми вкладаємося в чітко обумовлені терміни, працюємо тільки командою. Оплата здійснюється по завершенню повного комплексу робіт. Під час прибирання використовуємо неагресивні безпечні сертифіковані засоби, які не викликають алергію і володіють легким нейтральним приємним запахом чистоти.